Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 14 | 35 | 11 | 2 | 1 | 89:20 |
2 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 63:28 |
3 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 38:40 |
4 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 31:49 |
5 | UKS SZOPIENICE | 14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 37:56 |
6 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 36:50 |
7 | UKS RUCH CHORZÓW | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 30:57 |
8 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 20:44 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 3:2 |
2023-11-18/10:40 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 1:0 |
2023-11-19/09:30 | UKS SZOPIENICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:2 |
2023-11-19/11:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 3:2 |
2023-11-18/10:40 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 1:0 |
2023-11-19/09:30 | UKS SZOPIENICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:2 |
2023-11-19/11:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/09:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:0 |
2023-11-11/11:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 2:5 |
2023-11-12/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 0:2 |
2023-11-12/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | UKS SZOPIENICE | 4:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:3 |
2023-11-04/14:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 9:0 |
2023-11-05/09:30 | UKS SZOPIENICE | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
2023-11-16/16:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 1:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/09:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 0:4 |
2023-10-29/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-10-29/16:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 3:1 |
2023-11-08/19:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | 2:4 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS SZOPIENICE | 4:1 |
2023-10-21/15:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 1:7 |
2023-10-22/11:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
2023-11-13/16:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 5:5 |
2023-10-14/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 6:1 |
2023-10-15/09:30 | UKS SZOPIENICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 3:2 |
2023-10-15/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | 8:5 |
2023-10-07/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 6:2 |
2023-10-08/13:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 8:1 |
2023-10-08/17:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 5:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:8 |
2023-09-30/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS SZOPIENICE | 0:4 |
2023-10-01/11:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:4 |
2023-10-01/12:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 7:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
2023-09-23/14:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 13:1 |
2023-09-24/10:00 | UKS SZOPIENICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 1:7 |
2023-10-06/16:45 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 3:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | UKS SZOPIENICE | 1:2 |
2023-09-16/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 1:5 |
2023-09-16/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 3:0 |
2023-09-17/09:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 7:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 2:2 |
2023-09-09/14:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 9:1 |
2023-09-10/10:00 | UKS SZOPIENICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 4:2 |
2023-09-10/12:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 1:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 1:6 |
2023-09-02/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 3:3 |
2023-09-03/09:30 | UKS SZOPIENICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 3:6 |
2023-09-03/16:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | - | UKS RUCH CHORZÓW | 8:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/16:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 10:2 |
2023-08-31/18:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
2023-09-08/17:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS SZOPIENICE | 9:6 |
2023-09-13/18:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:3 |
2023-08-27/11:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 4:3 |
2023-09-01/16:30 | UKS SZOPIENICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 0:6 |
2023-09-13/17:30 | GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA | - | AKADEMIA PIŁKARSKA BUMERANG | 2:4 |