Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 150:13 |
2 | APN SMS TYCHY | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 81:18 |
3 | CKS PIAST CIESZYN | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 33:27 |
4 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 45:77 |
5 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 40:38 |
6 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 41:54 |
7 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 23:79 |
8 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 12:119 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-09/13:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 9:0 |
2023-11-11/09:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 13:1 |
2023-11-12/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 3:0 |
2023-11-12/12:30 | APN SMS TYCHY | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-09/13:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 9:0 |
2023-11-11/09:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 13:1 |
2023-11-12/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 3:0 |
2023-11-12/12:30 | APN SMS TYCHY | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:11 |
2023-11-04/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 0:0 |
2023-11-04/10:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:3 |
2023-11-04/11:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | APN SMS TYCHY | 3:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | APN SMS TYCHY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 8:0 |
2023-10-28/13:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 9:0 |
2023-10-29/13:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:0 |
2023-11-05/13:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:4 |
2023-10-21/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:1 |
2023-10-21/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:4 |
2023-10-21/10:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | APN SMS TYCHY | 1:11 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-12/16:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 8:3 |
2023-10-14/10:30 | APN SMS TYCHY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2023-10-14/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:10 |
2023-10-15/09:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 5:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:4 |
2023-10-08/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | APN SMS TYCHY | 7:1 |
2023-10-08/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:0 |
2023-10-08/13:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 0:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:5 |
2023-09-30/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:2 |
2023-09-30/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 1:4 |
2023-09-30/16:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | APN SMS TYCHY | 3:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:1 |
2023-09-23/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:8 |
2023-09-23/14:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 0:22 |
2023-09-24/09:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | APN SMS TYCHY | 0:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:30 | APN SMS TYCHY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 15:1 |
2023-09-17/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 6:0 |
2023-09-17/12:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 21:0 |
2023-09-17/17:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:11 |
2023-09-10/09:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:5 |
2023-09-10/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | APN SMS TYCHY | 0:14 |
2023-09-10/14:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 5:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 13:0 |
2023-09-02/10:30 | APN SMS TYCHY | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 13:0 |
2023-09-02/14:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 5:1 |
2023-09-03/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 5:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | APN SMS TYCHY | 1:4 |
2023-08-30/16:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:7 |
2023-08-30/17:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 14:2 |
2023-08-30/17:30 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-23/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2023-08-26/10:30 | APN SMS TYCHY | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
2023-08-27/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | 6:1 |
2023-08-27/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 10:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | CKS PIAST CIESZYN | 8:2 |
2023-08-20/12:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:3 |
2023-09-05/17:00 | LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 5:3 |
2023-09-06/17:30 | APN SMS TYCHY | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 5:0 |