Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS UNITED ŻYWIEC | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 78:18 |
2 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 69:18 |
3 | CKS PIAST CIESZYN | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 39:28 |
4 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 71:30 |
5 | MKS ŻORY | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 34:40 |
6 | KS KUŹNIA USTROŃ | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:74 |
7 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 20:58 |
8 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 14 | 5 | 1 | 2 | 11 | 30:100 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-13/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:1 |
2024-06-16/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:2 |
2024-06-16/10:00 | MKS ŻORY | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 5:0 |
2024-06-17/18:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-13/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 2:1 |
2024-06-16/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:2 |
2024-06-16/10:00 | MKS ŻORY | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 5:0 |
2024-06-17/18:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:1 |
2024-06-08/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:2 |
2024-06-09/09:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | TS UNITED ŻYWIEC | 0:5 |
2024-06-09/17:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | MKS ŻORY | 2:11 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/15:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 5:1 |
2024-06-01/10:00 | MKS ŻORY | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:1 |
2024-06-02/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:2 |
2024-06-05/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:8 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/10:00 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 3:13 |
2024-05-25/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | MKS ŻORY | 7:1 |
2024-05-26/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:0 |
2024-05-26/11:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 15:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2024-05-18/10:00 | MKS ŻORY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:0 |
2024-05-19/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 11:0 |
2024-05-19/12:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | CKS PIAST CIESZYN | 3:8 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-24/16:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 14:1 |
2024-05-11/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 8:2 |
2024-05-12/10:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | TS UNITED ŻYWIEC | 3:4 |
2024-05-15/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | MKS ŻORY | 2:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:0 |
2024-05-05/12:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:3 |
2024-05-07/18:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:1 |
2024-05-22/17:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | MKS ŻORY | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/13:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:6 |
2024-04-27/17:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 3:5 |
2024-04-28/09:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 1:2 |
2024-04-28/11:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | MKS ŻORY | 5:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | MKS ŻORY | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:0 |
2024-04-20/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | CKS PIAST CIESZYN | 2:3 |
2024-04-21/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
2024-04-21/09:30 | TS UNITED ŻYWIEC | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 6:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:30 | CKS PIAST CIESZYN | - | MKS ŻORY | 4:1 |
2024-04-14/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 2:4 |
2024-04-14/10:45 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 6:0 |
2024-06-01/12:30 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 7:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | MKS ŻORY | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:5 |
2024-04-06/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2024-04-07/09:30 | TS UNITED ŻYWIEC | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 8:1 |
2024-04-07/15:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | CKS PIAST CIESZYN | 1:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-27/19:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | MKS ŻORY | 5:2 |
2024-04-02/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS UNITED ŻYWIEC | 2:9 |
2024-04-03/17:00 | CKS PIAST CIESZYN | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 3:3 |
2024-04-04/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | CKS PIAST CIESZYN | 0:1 |
2024-03-23/10:00 | MKS ŻORY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 7:1 |
2024-03-24/15:00 | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:7 |
2024-05-12/18:15 | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:12 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UKS APN GÓRAL ISTEBNA | 10:1 |
2024-03-16/10:00 | MKS ŻORY | - | TS UNITED ŻYWIEC | 0:5 |
2024-03-16/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | AKADEMIA UNITED RYDUŁTOWY | 3:0 |
2024-03-17/15:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | CKS PIAST CIESZYN | 5:0 |