Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 67:3 |
2 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 37:26 |
3 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 37:17 |
4 | LKS WISŁA WIELKA | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:58 |
5 | APN SMS TYCHY | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 23:45 |
6 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 18:53 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:7 |
2023-11-05/09:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 4:6 |
2023-11-05/11:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | APN SMS TYCHY | 5:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:7 |
2023-11-05/09:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 4:6 |
2023-11-05/11:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | APN SMS TYCHY | 5:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/12:00 | APN SMS TYCHY | - | LKS WISŁA WIELKA | 7:1 |
2023-10-29/09:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 7:2 |
2023-10-29/13:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2023-10-22/09:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:5 |
2023-10-22/09:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | APN SMS TYCHY | 4:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/12:00 | APN SMS TYCHY | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
2023-10-15/16:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS WISŁA WIELKA | 17:0 |
2023-10-19/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS WISŁA WIELKA | 2:2 |
2023-10-07/12:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | APN SMS TYCHY | 7:1 |
2023-11-12/09:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-25/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 8:1 |
2023-09-30/12:00 | APN SMS TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:7 |
2023-10-04/16:30 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | LKS WISŁA WIELKA | 3:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-22/18:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:0 |
2023-09-23/13:30 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 4:2 |
2023-09-24/16:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | APN SMS TYCHY | 5:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/12:00 | APN SMS TYCHY | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 0:7 |
2023-09-17/13:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 6:1 |
2023-09-19/17:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS WISŁA WIELKA | 4:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/18:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 5:0 |
2023-09-10/09:00 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | - | APN SMS TYCHY | 1:7 |
2023-09-10/09:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:9 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/09:00 | LKS WISŁA WIELKA | - | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
2023-09-13/17:30 | APN SMS TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:6 |
2023-09-20/19:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 5:0 |