Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 37:33 |
2 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 38:27 |
3 | LKS 45 BUJAKÓW | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 36:46 |
4 | TS ASY SPARTA ZABRZE | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 44:41 |
5 | KT SOŚNICA GLIWICE | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 31:39 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/17:00 | PAUZJE | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |
2024-06-11/17:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 7:5 |
2024-06-14/16:00 | KT SOŚNICA GLIWICE | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | 15:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/17:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 7:5 |
2024-06-14/16:00 | KT SOŚNICA GLIWICE | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | 15:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-04/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | KT SOŚNICA GLIWICE | 2:7 |
2024-06-09/11:00 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | TS ASY SPARTA ZABRZE | 10:7 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/17:00 | KT SOŚNICA GLIWICE | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 2:8 |
2024-05-28/17:00 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | - | LKS 45 BUJAKÓW | 6:4 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-21/17:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | KT SOŚNICA GLIWICE | 11:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-14/17:00 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | - | TS ASY SPARTA ZABRZE | 3:2 |
2024-05-14/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 3:5 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-07/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | TS ASY SPARTA ZABRZE | 8:6 |
2024-05-07/17:00 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | - | KT SOŚNICA GLIWICE | 8:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 4:6 |
2024-04-30/17:00 | KT SOŚNICA GLIWICE | - | LKS 45 BUJAKÓW | 2:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-23/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | 2:8 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-16/18:00 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 4:4 |
2024-04-21/11:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | KT SOŚNICA GLIWICE | 3:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-09/17:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | 4:6 |
2024-04-09/17:00 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | LKS 45 BUJAKÓW | 5:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-09/17:00 | KT SOŚNICA GLIWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-16/17:00 | PAUZJE | - | LKS 45 BUJAKÓW | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-23/17:00 | TS ASY SPARTA ZABRZE | - | PAUZJE | -:- |
2024-04-23/17:00 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | KT SOŚNICA GLIWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/17:00 | PAUZJE | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-07/17:00 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-14/17:00 | PAUZJE | - | KT SOŚNICA GLIWICE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-21/17:00 | LKS 45 BUJAKÓW | - | PAUZJE | -:- |
2024-05-21/17:00 | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/17:00 | PAUZJE | - | TS ASY SPARTA ZABRZE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-04/17:00 | FUNDACJA MIŁOŚNIKÓW SPORTU KOLEJARZ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-11/17:00 | PAUZJE | - | LZS TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA | -:- |