Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS RUCH CHORZÓW | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 55:24 |
2 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 57:27 |
3 | AKS II MIKOŁÓW | 14 | 24 | 8 | 0 | 6 | 40:27 |
4 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 35:27 |
5 | UKS SZOPIENICE | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 27:39 |
6 | MKS GÓRNIK WESOŁA | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 27:42 |
7 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 14 | 12 | 4 | 0 | 10 | 30:34 |
8 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 14 | 4 | 1 | 1 | 12 | 21:72 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/16:20 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:1 |
2024-06-18/18:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:2 |
2024-06-22/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 1:2 |
2024-06-22/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-12/16:20 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:1 |
2024-06-18/18:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:2 |
2024-06-22/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 1:2 |
2024-06-22/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-05/18:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:4 |
2024-06-15/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 1:3 |
2024-06-15/10:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS SZOPIENICE | 0:3 |
2024-06-15/12:30 | AKS II MIKOŁÓW | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 5:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 1:5 |
2024-06-09/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
2024-06-09/17:30 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:0 |
2024-06-19/17:30 | UKS SZOPIENICE | - | AKS II MIKOŁÓW | 3:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:4 |
2024-06-02/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 7:1 |
2024-06-02/09:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | 6:3 |
2024-06-02/14:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 2:9 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-29/16:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | AKS II MIKOŁÓW | 1:8 |
2024-05-29/17:00 | UKS SZOPIENICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
2024-05-29/18:15 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 6:1 |
2024-05-29/18:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 4:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4:2 |
2024-05-25/12:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS SZOPIENICE | 5:3 |
2024-05-25/14:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:3 |
2024-05-26/11:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 7:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 1:4 |
2024-05-19/09:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:1 |
2024-05-19/10:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 1:7 |
2024-05-19/10:15 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS SZOPIENICE | 3:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2024-05-11/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 0:3 |
2024-05-11/12:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 0:2 |
2024-06-10/18:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | UKS SZOPIENICE | 2:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | AKS II MIKOŁÓW | 4:2 |
2024-05-04/13:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:2 |
2024-05-05/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 10:2 |
2024-05-08/17:30 | UKS SZOPIENICE | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 1:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/16:30 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2024-04-27/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 1:3 |
2024-04-27/12:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | UKS SZOPIENICE | 5:2 |
2024-04-28/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 4:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
2024-04-20/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:2 |
2024-04-21/09:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 4:3 |
2024-04-21/15:00 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 5:2 |
2024-04-14/09:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | UKS SZOPIENICE | 5:0 |
2024-04-14/15:00 | AKS II MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 2:3 |
2024-04-14/15:15 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS RUCH CHORZÓW | 5:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | UKS SZOPIENICE | - | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | 0:3 |
2024-04-06/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
2024-04-06/13:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | AKS II MIKOŁÓW | 4:2 |
2024-04-07/09:00 | MKS GÓRNIK WESOŁA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | AKS II MIKOŁÓW | 0:1 |
2024-04-03/16:00 | SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WESOŁA | 3:1 |
2024-04-03/16:30 | KLUB SERDUSZKO GIEKSY | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 8:1 |
2024-04-03/17:00 | UKS SZOPIENICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:5 |