Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 108:12 |
2 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 78:29 |
3 | LKS PASJONAT DANKOWICE | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 53:19 |
4 | LKS CZANIEC | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 38:42 |
5 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 25:80 |
6 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4:124 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS CZANIEC | 7:4 |
2023-11-04/11:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 15:1 |
2023-11-05/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 8:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS CZANIEC | 7:4 |
2023-11-04/11:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 15:1 |
2023-11-05/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 8:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 3:1 |
2023-11-11/10:00 | LKS CZANIEC | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 6:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 18:1 |
2023-10-23/16:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 1:2 |
2023-10-23/17:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | 2:19 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 11:1 |
2023-10-14/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 11:0 |
2023-10-14/10:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC | 0:10 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/10:00 | LKS CZANIEC | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | 1:9 |
2023-10-07/17:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 0:6 |
2023-10-08/10:30 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/10:00 | LKS CZANIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 1:6 |
2023-10-01/10:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | 2:7 |
2023-10-04/16:30 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 1:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-19/16:15 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS CZANIEC | 3:4 |
2023-09-23/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 24:0 |
2023-09-23/10:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 2:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 1:24 |
2023-09-17/14:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 14:1 |
2023-09-17/14:00 | LKS PASJONAT DANKOWICE | - | LKS CZANIEC | 8:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/15:00 | LKS CZANIEC | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 10:0 |
2023-09-10/15:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:6 |
2023-09-14/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | 1:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA | 12:1 |
2023-09-02/10:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PASJONAT DANKOWICE | 0:15 |
2023-09-05/17:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE II | - | LKS CZANIEC | 6:1 |