Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 83:9 |
2 | LKS BESTWINA | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 56:26 |
3 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 30:35 |
4 | GKS CZARNI JAWORZE | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 19:36 |
5 | UKS DWÓJKA KOZY | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 30:59 |
6 | KS BESTWINKA | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 13:66 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/12:30 | KS BESTWINKA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:5 |
2023-11-05/14:00 | LKS BESTWINA | - | UKS DWÓJKA KOZY | 4:0 |
2023-11-06/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:7 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-05/12:30 | KS BESTWINKA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:5 |
2023-11-05/14:00 | LKS BESTWINA | - | UKS DWÓJKA KOZY | 4:0 |
2023-11-06/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 1:7 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-27/16:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:2 |
2023-10-28/09:00 | UKS DWÓJKA KOZY | - | KS BESTWINKA | 6:5 |
2023-11-07/17:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS BESTWINA | 2:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | UKS DWÓJKA KOZY | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:8 |
2023-10-21/13:00 | KS BESTWINKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 0:2 |
2023-10-23/16:30 | LKS BESTWINA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 8:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/14:30 | GKS CZARNI JAWORZE | - | UKS DWÓJKA KOZY | 3:3 |
2023-10-16/17:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | KS BESTWINKA | 13:0 |
2023-10-31/16:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS BESTWINA | 5:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/16:00 | UKS DWÓJKA KOZY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 8:2 |
2023-10-09/17:00 | KS BESTWINKA | - | LKS BESTWINA | 1:12 |
2023-10-10/19:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | GKS CZARNI JAWORZE | 6:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | KS BESTWINKA | 0:2 |
2023-09-30/09:00 | UKS DWÓJKA KOZY | - | LKS BESTWINA | 5:11 |
2023-09-30/13:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 9:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-20/16:00 | KS BESTWINKA | - | UKS DWÓJKA KOZY | 3:3 |
2023-09-22/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GKS CZARNI JAWORZE | 1:0 |
2023-10-18/19:00 | LKS BESTWINA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 5:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/11:30 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | UKS DWÓJKA KOZY | 11:0 |
2023-09-18/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS BESTWINKA | 5:1 |
2023-10-04/16:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | LKS BESTWINA | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/09:00 | UKS DWÓJKA KOZY | - | GKS CZARNI JAWORZE | 2:7 |
2023-09-09/10:00 | LKS BESTWINA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:6 |
2023-09-11/17:30 | KS BESTWINKA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:15 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/09:00 | GKS CZARNI JAWORZE | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 0:7 |
2023-09-02/10:00 | LKS BESTWINA | - | KS BESTWINKA | 5:0 |
2023-09-02/12:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UKS DWÓJKA KOZY | 5:3 |