Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | APN SMS I TYCHY | 14 | 35 | 11 | 2 | 1 | 77:15 |
2 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 78:36 |
3 | GKS TYCHY | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 79:22 |
4 | GLKS SFERANET WILKOWICE | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 57:34 |
5 | APN SMS II TYCHY | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 66:46 |
6 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 45:59 |
7 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 40:62 |
8 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 18:186 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/17:30 | APN SMS II TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:2 |
2024-06-16/09:00 | GKS TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:1 |
2024-06-16/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 4:3 |
2024-06-16/10:30 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | APN SMS I TYCHY | 0:13 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-14/17:30 | APN SMS II TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:2 |
2024-06-16/09:00 | GKS TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:1 |
2024-06-16/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 4:3 |
2024-06-16/10:30 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | APN SMS I TYCHY | 0:13 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:2 |
2024-06-09/10:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | APN SMS II TYCHY | 3:0 |
2024-06-09/12:00 | APN SMS I TYCHY | - | GKS TYCHY | 3:3 |
2024-06-12/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 7:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/09:00 | GKS TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:1 |
2024-06-02/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | APN SMS I TYCHY | 1:6 |
2024-06-02/10:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:4 |
2024-06-03/17:00 | APN SMS II TYCHY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 33:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | APN SMS II TYCHY | 3:2 |
2024-05-26/10:30 | APN SMS I TYCHY | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 5:1 |
2024-05-27/17:15 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:2 |
2024-05-27/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | GKS TYCHY | 1:20 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/08:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 12:0 |
2024-05-19/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 3:4 |
2024-05-19/18:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | APN SMS I TYCHY | 3:1 |
2024-05-20/17:00 | APN SMS II TYCHY | - | GKS TYCHY | 0:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-14/18:00 | GKS TYCHY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 7:0 |
2024-05-15/17:00 | APN SMS I TYCHY | - | APN SMS II TYCHY | 7:1 |
2024-05-15/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:4 |
2024-05-22/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 3:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/18:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 20:0 |
2024-05-11/09:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | GKS TYCHY | 1:4 |
2024-05-11/10:30 | APN SMS II TYCHY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:4 |
2024-05-12/12:00 | APN SMS I TYCHY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/09:00 | APN SMS I TYCHY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 11:1 |
2024-05-05/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GKS TYCHY | 2:6 |
2024-05-05/10:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:5 |
2024-05-05/11:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | APN SMS II TYCHY | 4:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:5 |
2024-04-29/17:00 | APN SMS II TYCHY | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 5:5 |
2024-04-29/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 1:18 |
2024-04-30/17:30 | GKS TYCHY | - | APN SMS I TYCHY | 1:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/09:00 | APN SMS I TYCHY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:1 |
2024-04-21/11:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | GKS TYCHY | 4:0 |
2024-04-21/13:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 7:1 |
2024-04-22/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | APN SMS II TYCHY | 1:6 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-12/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 0:5 |
2024-04-14/09:00 | GKS TYCHY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 18:0 |
2024-04-14/10:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | APN SMS I TYCHY | 2:2 |
2024-04-15/17:00 | APN SMS II TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | APN SMS I TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 10:0 |
2024-04-06/10:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 6:1 |
2024-04-07/08:30 | GKS TYCHY | - | APN SMS II TYCHY | 1:2 |
2024-04-08/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:8 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-22/18:45 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE | 11:2 |
2024-03-24/09:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GKS TYCHY | 2:4 |
2024-03-24/10:00 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 7:3 |
2024-03-25/16:15 | APN SMS II TYCHY | - | APN SMS I TYCHY | 1:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-17/09:00 | GKS TYCHY | - | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE | 10:3 |
2024-03-17/14:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE | - | APN SMS I TYCHY | 0:1 |
2024-03-17/15:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | APN SMS II TYCHY | 1:8 |
2024-03-18/18:15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:8 |