Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 14 | 38 | 12 | 2 | 0 | 82:15 |
2 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 83:19 |
3 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 40:51 |
4 | KS KUŹNIA USTROŃ | 14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 33:45 |
5 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 30:40 |
6 | TS UNITED ŻYWIEC | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 30:42 |
7 | APN SMS TYCHY | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 20:46 |
8 | KS UNIA RACIBÓRZ | 14 | 2 | 0 | 2 | 12 | 16:76 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:11 |
2023-11-19/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2023-11-19/10:30 | APN SMS TYCHY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 4:0 |
2023-11-19/13:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | TS UNITED ŻYWIEC | 0:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:11 |
2023-11-19/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2023-11-19/10:30 | APN SMS TYCHY | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 4:0 |
2023-11-19/13:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | TS UNITED ŻYWIEC | 0:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-08/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 4:1 |
2023-11-11/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
2023-11-11/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | APN SMS TYCHY | 10:0 |
2023-11-11/11:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 3:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:8 |
2023-11-04/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | TS UNITED ŻYWIEC | 4:2 |
2023-11-05/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:11 |
2023-11-05/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | APN SMS TYCHY | 2:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:2 |
2023-10-28/14:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 7:3 |
2023-10-28/15:00 | APN SMS TYCHY | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 5:5 |
2023-10-29/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-17/18:30 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 6:1 |
2023-10-21/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 4:2 |
2023-10-21/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 1:1 |
2023-10-22/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | APN SMS TYCHY | 0:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-13/11:00 | APN SMS TYCHY | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:2 |
2023-10-14/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:4 |
2023-10-14/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
2023-10-14/10:45 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 4:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 4:1 |
2023-10-07/11:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | APN SMS TYCHY | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 8:0 |
2023-10-09/16:45 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:5 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:3 |
2023-09-30/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:0 |
2023-09-30/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | APN SMS TYCHY | 1:0 |
2023-09-30/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 0:1 |
2023-09-24/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 3:2 |
2023-09-24/09:30 | APN SMS TYCHY | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:11 |
2023-09-24/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 11:0 |
2023-09-16/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:5 |
2023-09-16/10:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:10 |
2023-09-17/09:00 | APN SMS TYCHY | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | TS UNITED ŻYWIEC | 1:4 |
2023-09-09/10:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | APN SMS TYCHY | 2:2 |
2023-09-09/13:00 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 10:2 |
2023-09-09/13:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 3:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 3:4 |
2023-09-02/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS UNITED ŻYWIEC | 2:3 |
2023-09-03/10:30 | APN SMS TYCHY | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
2023-09-04/15:30 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:2 |
2023-08-26/12:30 | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | - | APN SMS TYCHY | 7:0 |
2023-08-31/15:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS UNIA RACIBÓRZ | 4:2 |
2023-09-27/17:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-20/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 4:0 |
2023-08-29/18:00 | KS UNIA RACIBÓRZ | - | KS GKS JASTRZĘBIE S.A. | 0:12 |
2023-08-30/11:00 | APN SMS TYCHY | - | TS UNITED ŻYWIEC | 2:1 |
2023-08-30/18:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 5:0 |