Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 22:15 |
2 | UKS RAP RYBNIK | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 34:23 |
3 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 38:25 |
4 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 37:26 |
5 | UKS AP ŻORY II | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 40:27 |
6 | KS LESZCZYNY | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 14:69 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/09:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | UKS RAP RYBNIK | 2:5 |
2024-06-09/11:00 | UKS AP ŻORY II | - | KS LESZCZYNY | 14:3 |
2024-06-11/17:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 3:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/09:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | UKS RAP RYBNIK | 2:5 |
2024-06-09/11:00 | UKS AP ŻORY II | - | KS LESZCZYNY | 14:3 |
2024-06-11/17:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 3:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/13:30 | UKS RAP RYBNIK | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 1:4 |
2024-06-02/15:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | UKS AP ŻORY II | 1:0 |
2024-06-02/16:00 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | KS LESZCZYNY | 9:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/18:00 | UKS AP ŻORY II | - | UKS RAP RYBNIK | 4:2 |
2024-05-26/09:30 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 4:1 |
2024-05-27/17:30 | KS LESZCZYNY | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 2:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-17/17:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 3:0 |
2024-05-18/12:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | UKS AP ŻORY II | 1:4 |
2024-05-19/13:30 | UKS RAP RYBNIK | - | KS LESZCZYNY | 8:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:30 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | UKS AP ŻORY II | 4:2 |
2024-05-12/11:30 | KS LESZCZYNY | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 0:6 |
2024-05-12/11:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | UKS RAP RYBNIK | 2:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | UKS RAP RYBNIK | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 4:1 |
2024-05-05/11:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 3:0 |
2024-05-05/17:30 | KS LESZCZYNY | - | UKS AP ŻORY II | 2:6 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-26/17:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | UKS RAP RYBNIK | 5:2 |
2024-04-28/11:30 | KS LESZCZYNY | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 0:5 |
2024-04-28/12:00 | UKS AP ŻORY II | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 2:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | KS LESZCZYNY | 7:1 |
2024-04-20/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 5:5 |
2024-04-21/13:30 | UKS RAP RYBNIK | - | UKS AP ŻORY II | 4:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/11:30 | KS LESZCZYNY | - | UKS RAP RYBNIK | 2:6 |
2024-04-14/12:00 | UKS AP ŻORY II | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 3:7 |
2024-04-14/17:30 | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 5:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | KS LESZCZYNY | 5:1 |
2024-04-07/11:00 | UKS RAP RYBNIK | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 1:0 |
2024-04-07/12:00 | UKS AP ŻORY II | - | KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE | 3:3 |