Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS ORZEŁ II MOKRE | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 57:7 |
2 | BKS SPARTA II KATOWICE | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 78:30 |
3 | KS ACADEMIA ESPANOLA | 14 | 24 | 8 | 0 | 6 | 45:45 |
4 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 48:32 |
5 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 28:32 |
6 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 46:73 |
7 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 30:45 |
8 | GKS WAWEL WIREK | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 17:85 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/08:30 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 3:5 |
2023-11-18/09:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:6 |
2023-11-19/09:00 | GKS WAWEL WIREK | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 1:3 |
2023-11-19/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:8 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/08:30 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 3:5 |
2023-11-18/09:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:6 |
2023-11-19/09:00 | GKS WAWEL WIREK | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 1:3 |
2023-11-19/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:8 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 0:2 |
2023-11-12/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 1:6 |
2023-11-12/13:30 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 9:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 2:1 |
2023-11-04/09:05 | GKS WAWEL WIREK | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 2:6 |
2023-11-05/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:5 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/13:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 1:0 |
2023-10-29/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 9:0 |
2023-10-29/13:30 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 2:5 |
2023-11-03/19:15 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 5:4 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 3:5 |
2023-10-21/11:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 3:4 |
2023-10-21/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 2:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-15/09:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 3:4 |
2023-10-15/11:00 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 3:5 |
2023-10-15/12:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 14:0 |
2023-10-15/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/09:00 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 5:1 |
2023-10-08/11:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS WAWEL WIREK | 0:1 |
2023-10-08/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 3:0 |
2023-10-08/13:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/12:30 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 2:3 |
2023-10-01/11:00 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 10:1 |
2023-10-01/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
2023-10-01/15:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | GKS WAWEL WIREK | 4:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/09:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 0:7 |
2023-09-23/09:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 4:2 |
2023-09-23/12:15 | GKS WAWEL WIREK | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 1:5 |
2023-09-24/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 2:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/09:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 5:1 |
2023-09-16/11:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 0:3 |
2023-09-17/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 11:2 |
2023-09-17/13:30 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 13:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/09:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 1:1 |
2023-09-10/12:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 3:7 |
2023-09-10/13:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 3:0 |
2023-09-10/13:00 | GKS WAWEL WIREK | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 2:5 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/09:00 | BKS SPARTA II KATOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 7:1 |
2023-09-03/09:10 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | GKS WAWEL WIREK | 2:0 |
2023-09-03/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 5:2 |
2023-09-03/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-30/16:00 | GKS WAWEL WIREK | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 2:6 |
2023-08-31/16:00 | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 2:7 |
2023-08-31/16:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:0 |
2023-08-31/17:30 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 7:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 0:13 |
2023-08-27/13:00 | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | BKS SPARTA II KATOWICE | 1:3 |
2023-09-20/16:00 | GKS WAWEL WIREK | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | 1:13 |
2023-09-26/19:15 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-22/13:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/00:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-12/13:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA | -:- |