Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 83:27 |
2 | APN GP CZELADŹ | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 42:28 |
3 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 14 | 24 | 8 | 0 | 6 | 46:33 |
4 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 36:53 |
5 | MKS BĘDZIN | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 38:31 |
6 | ORBITA BUKOWNO | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 42:49 |
7 | CKS CZELADŹ | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 22:42 |
8 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 14 | 9 | 3 | 0 | 11 | 25:71 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-03/15:45 | APN GP CZELADŹ | - | CKS CZELADŹ | 3:0 |
2023-11-03/17:45 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:7 |
2023-11-04/10:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | ORBITA BUKOWNO | 6:2 |
2023-11-05/12:00 | MKS BĘDZIN | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 3:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-03/15:45 | APN GP CZELADŹ | - | CKS CZELADŹ | 3:0 |
2023-11-03/17:45 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:7 |
2023-11-04/10:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | ORBITA BUKOWNO | 6:2 |
2023-11-05/12:00 | MKS BĘDZIN | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 3:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-25/16:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 0:5 |
2023-10-27/18:45 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | APN GP CZELADŹ | 1:2 |
2023-10-31/19:00 | CKS CZELADŹ | - | MKS BĘDZIN | 0:4 |
2023-11-12/12:00 | ORBITA BUKOWNO | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 4:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-20/15:45 | APN GP CZELADŹ | - | ORBITA BUKOWNO | 5:1 |
2023-10-22/09:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | CKS CZELADŹ | 6:5 |
2023-10-22/12:30 | MKS BĘDZIN | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:7 |
2023-10-22/13:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 7:0 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-17/16:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | APN GP CZELADŹ | 0:5 |
2023-10-17/18:45 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 2:3 |
2023-10-17/19:00 | CKS CZELADŹ | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:1 |
2023-10-18/16:30 | ORBITA BUKOWNO | - | MKS BĘDZIN | 3:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-12/19:00 | CKS CZELADŹ | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:2 |
2023-10-13/16:15 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | APN GP CZELADŹ | 3:1 |
2023-10-13/16:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | ORBITA BUKOWNO | 4:5 |
2023-10-15/10:00 | MKS BĘDZIN | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 7:1 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-06/17:30 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 1:3 |
2023-10-06/18:45 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-10-07/12:15 | ORBITA BUKOWNO | - | CKS CZELADŹ | 2:0 |
2023-10-08/12:00 | APN GP CZELADŹ | - | MKS BĘDZIN | 2:4 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-03/16:00 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | APN GP CZELADŹ | 2:1 |
2023-10-03/16:30 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | MKS BĘDZIN | 3:1 |
2023-10-03/18:30 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | ORBITA BUKOWNO | 6:5 |
2023-10-03/19:00 | CKS CZELADŹ | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 3:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-29/16:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | MKS BĘDZIN | 0:5 |
2023-09-29/17:00 | ORBITA BUKOWNO | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 3:2 |
2023-09-29/17:45 | CKS CZELADŹ | - | APN GP CZELADŹ | 0:1 |
2023-09-29/19:15 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 12:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-22/15:45 | APN GP CZELADŹ | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 4:7 |
2023-09-22/16:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 5:0 |
2023-09-22/17:45 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | ORBITA BUKOWNO | 6:5 |
2023-09-24/10:00 | MKS BĘDZIN | - | CKS CZELADŹ | 1:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-19/17:00 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 2:7 |
2023-09-19/17:00 | ORBITA BUKOWNO | - | APN GP CZELADŹ | 2:2 |
2023-09-19/17:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | MKS BĘDZIN | 4:3 |
2023-09-19/19:00 | CKS CZELADŹ | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-15/15:30 | APN GP CZELADŹ | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 5:2 |
2023-09-15/16:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | CKS CZELADŹ | 1:3 |
2023-09-15/18:30 | MKS BĘDZIN | - | ORBITA BUKOWNO | 3:1 |
2023-09-17/11:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:9 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/15:45 | APN GP CZELADŹ | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 7:0 |
2023-09-08/17:00 | ORBITA BUKOWNO | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 4:7 |
2023-09-08/17:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | CKS CZELADŹ | 12:1 |
2023-09-08/17:30 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | MKS BĘDZIN | 3:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-05/16:30 | MKS BĘDZIN | - | APN GP CZELADŹ | 1:2 |
2023-09-05/17:00 | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:8 |
2023-09-05/17:00 | CKS CZELADŹ | - | ORBITA BUKOWNO | 1:4 |
2023-09-27/17:30 | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | - | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | 5:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-01/17:00 | APN GP CZELADŹ | - | UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO | 2:5 |
2023-09-01/17:45 | RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA | - | CKS CZELADŹ | 4:1 |
2023-09-01/18:00 | ORBITA BUKOWNO | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 1:3 |
2023-09-01/18:30 | MKS BĘDZIN | - | KS GÓRNIK SOSNOWIEC | 1:3 |