Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS SPARTA III KATOWICE | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 109:4 |
2 | LKS POGOŃ IMIELIN | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 43:14 |
3 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 36:9 |
4 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 40:29 |
5 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 38:10 |
6 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 22:39 |
7 | UKS RUCH II CHORZÓW | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 36:37 |
8 | APN VICTORIA | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 17:61 |
9 | KS 1. FC KATOWICE | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 9:93 |
10 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 14:68 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:1 |
2023-11-04/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:17 |
2023-11-04/11:15 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 4:5 |
2023-11-05/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2023-11-05/11:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | APN VICTORIA | 0:5 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:1 |
2023-11-04/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:17 |
2023-11-04/11:15 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 4:5 |
2023-11-05/10:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2023-11-05/11:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | APN VICTORIA | 0:5 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
2023-10-29/09:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 10:0 |
2023-10-29/11:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS 1. FC KATOWICE | 12:0 |
2023-10-29/14:45 | APN VICTORIA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:5 |
2023-10-29/16:00 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | UKS RUCH II CHORZÓW | 16:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/09:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | APN VICTORIA | 7:1 |
2023-10-22/09:00 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS RUCH II CHORZÓW | 0:3 |
2023-10-22/13:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 8:0 |
2023-11-04/12:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 5:1 |
2023-11-11/16:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/14:00 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | KS 1. FC KATOWICE | 11:0 |
2023-10-14/15:00 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
2023-10-14/15:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 10:0 |
2023-10-15/11:00 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:3 |
2023-10-15/18:00 | APN VICTORIA | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/14:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 7:0 |
2023-10-08/13:00 | APN VICTORIA | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:25 |
2023-10-08/13:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 1:5 |
2023-10-08/13:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | UKS RUCH II CHORZÓW | 4:2 |
2023-10-08/13:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 0:25 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:1 |
2023-09-30/16:00 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | KS 1. FC KATOWICE | 17:0 |
2023-10-01/09:00 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 9:2 |
2023-10-01/13:45 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-10-01/15:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | APN VICTORIA | 10:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/09:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 1:6 |
2023-09-24/09:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS 1. FC KATOWICE | 12:0 |
2023-09-24/14:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:9 |
2023-09-24/15:30 | APN VICTORIA | - | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | 3:6 |
2023-10-25/17:00 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/09:00 | UKS RUCH II CHORZÓW | - | APN VICTORIA | 7:1 |
2023-09-17/09:00 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:2 |
2023-09-17/11:00 | KS 1. FC KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA II | 4:3 |
2023-09-17/11:30 | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:1 |
2023-09-17/13:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 8:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-10/09:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA II | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:6 |
2023-09-10/10:30 | SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:15 |
2023-09-10/13:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | UKS RUCH II CHORZÓW | 5:0 |
2023-09-10/13:00 | APN VICTORIA | - | KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA | 1:1 |
2023-09-10/13:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS 1. FC KATOWICE | 7:0 |