Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP BESKID II SKOCZÓW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | KS KUŹNIA II USTROŃ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | KS NIERODZIM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | LKS TEMPO PUŃCÓW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
8 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-04-02/15:30 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-04-02/15:30 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-04-02/15:30 | KS NIERODZIM | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-04-07/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-04-07/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-04-07/10:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-04-14/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-04-14/10:00 | KS NIERODZIM | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
2024-04-14/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-04-21/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-04-21/10:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-04-21/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
2024-04-28/10:00 | KS NIERODZIM | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-04-28/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-04-28/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-05-03/10:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-05-03/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-05-03/10:00 | KS NIERODZIM | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-05-05/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-05-05/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-05/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
2024-05-11/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-05-12/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-12/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-05-19/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-05-19/10:00 | KS NIERODZIM | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-05-19/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-26/10:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-05-26/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-05-26/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-06-02/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-06-02/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
2024-06-02/10:00 | KS NIERODZIM | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-06-09/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-06-09/10:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-06-09/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KS KUŹNIA II USTROŃ | -:- |
2024-06-16/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-06-23/17:00 | KS NIERODZIM | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-06-23/17:00 | KS KUŹNIA II USTROŃ | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |