Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS BESKID GILOWICE | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 59:23 |
2 | TS UNITED ŻYWIEC | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 90:11 |
3 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 54:39 |
4 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 61:20 |
5 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 50:19 |
6 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 24:48 |
7 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 29:63 |
8 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 25:61 |
9 | LKS JELEŚNIANKA | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6:114 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 10:2 |
2023-10-30/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | -:- |
2023-10-30/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:6 |
2024-03-07/17:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | TS UNITED ŻYWIEC | 1:21 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 10:2 |
2023-10-30/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 3:6 |
2024-03-07/17:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | TS UNITED ŻYWIEC | 1:21 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-23/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 3:6 |
2023-10-23/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 3:6 |
2023-10-23/17:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | LKS JELEŚNIANKA | 5:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-16/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:2 |
2023-10-16/16:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 3:0 |
2023-10-16/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 0:12 |
2023-10-16/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | LKS BESKID GILOWICE | 0:17 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-09/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 1:10 |
2023-10-09/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | TS UNITED ŻYWIEC | 6:0 |
2023-10-13/16:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 5:5 |
2023-10-13/17:30 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 1:6 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-02/16:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 19:2 |
2023-10-02/16:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 10:4 |
2023-10-02/16:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | LKS BESKID GILOWICE | 5:8 |
2023-10-02/16:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS JELEŚNIANKA | 10:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-25/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 2:20 |
2023-09-25/16:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 3:2 |
2023-09-25/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 2:11 |
2023-09-25/17:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | TS UNITED ŻYWIEC | 2:9 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-18/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | 11:2 |
2023-09-18/16:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | LKS BESKID GILOWICE | 5:0 |
2023-09-18/17:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | LKS JELEŚNIANKA | 17:0 |
2023-09-18/17:00 | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-11/17:00 | LKS BORY PIETRZYKOWICE | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | 0:5 |
2023-09-11/17:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | TS UNITED ŻYWIEC | 0:26 |
2023-09-28/16:30 | LKS BESKID GILOWICE | - | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | 5:3 |
2023-11-06/17:00 | LKS SMREK ŚLEMIEŃ | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 1:16 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-04/16:00 | TS KOSZARAWA ŻYWIEC | - | LKS JELEŚNIANKA | 19:0 |
2023-09-04/17:00 | LKS BESKID GILOWICE | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 11:1 |
2023-09-04/17:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | LKS BORY PIETRZYKOWICE | 10:0 |
2023-09-04/17:00 | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | - | UKS ZBÓJNIK UJSOŁY | 4:9 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-23/16:00 | TS UNITED ŻYWIEC | - | LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-30/16:00 | LKS JELEŚNIANKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | -:- |