Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | 8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 69:13 |
2 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 48:27 |
3 | MLKS WOŹNIKI | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 35:20 |
4 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 41:14 |
5 | UKS APN GMINA TWORÓG | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 46:21 |
6 | LKS RYBAK CIASNA | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 23:36 |
7 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 15:52 |
8 | KS UNIA KALETY | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 18:61 |
9 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4:55 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-10/17:00 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:4 |
2024-06-10/18:30 | MLKS WOŹNIKI | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 4:1 |
2024-06-10/18:30 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | - | UKS APN GMINA TWORÓG | 7:1 |
2024-06-20/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | KS UNIA KALETY | 8:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-10/17:00 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:4 |
2024-06-10/18:30 | MLKS WOŹNIKI | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 4:1 |
2024-06-10/18:30 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | - | UKS APN GMINA TWORÓG | 7:1 |
2024-06-20/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | KS UNIA KALETY | 8:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-03/17:00 | KS UNIA KALETY | - | LKS SPARTA I LUBLINIEC | 3:10 |
2024-06-03/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:0 |
2024-06-03/17:30 | UKS APN GMINA TWORÓG | - | MLKS WOŹNIKI | 2:3 |
2024-06-19/18:30 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS SPARTA II LUBLINIEC | 0:8 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-27/17:00 | MLKS WOŹNIKI | - | KS UNIA KALETY | 12:0 |
2024-05-27/18:40 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 0:6 |
2024-06-12/18:00 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | - | UKS APN GMINA TWORÓG | 5:0 |
2024-06-19/18:45 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | - | LKS RYBAK CIASNA | 6:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-20/17:00 | UKS APN GMINA TWORÓG | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 14:0 |
2024-05-20/18:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 1:11 |
2024-06-12/17:30 | LKS RYBAK CIASNA | - | MLKS WOŹNIKI | 2:6 |
2024-06-17/17:00 | KS UNIA KALETY | - | LKS SPARTA II LUBLINIEC | 1:10 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-13/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | KS UNIA KALETY | 2:6 |
2024-05-14/17:30 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | UKS APN GMINA TWORÓG | 3:4 |
2024-05-20/18:00 | MLKS WOŹNIKI | - | LKS SPARTA I LUBLINIEC | 2:4 |
2024-06-14/17:00 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | - | LKS RYBAK CIASNA | 3:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-06/17:00 | KS UNIA KALETY | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:7 |
2024-05-07/18:15 | UKS APN GMINA TWORÓG | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 10:1 |
2024-05-18/10:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:2 |
2024-05-29/18:30 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | - | LKS SPARTA II LUBLINIEC | 4:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-29/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS RYBAK CIASNA | 10:1 |
2024-04-29/18:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | KS UNIA KALETY | 2:2 |
2024-04-29/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS SPARTA I LUBLINIEC | 0:12 |
2024-04-29/18:00 | LKS SPARTA II LUBLINIEC | - | MLKS WOŹNIKI | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-22/17:00 | MLKS WOŹNIKI | - | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | 3:0 |
2024-04-22/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | 7:2 |
2024-04-22/17:00 | KS UNIA KALETY | - | UKS APN GMINA TWORÓG | 2:10 |
2024-04-22/18:30 | LKS SPARTA I LUBLINIEC | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 16:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-15/17:00 | UKS APN GMINA TWORÓG | - | LKS RYBAK CIASNA | 5:0 |
2024-04-15/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | MLKS WOŹNIKI | 10:1 |
2024-04-15/18:00 | LKS MAŁAPANEW KUCZÓW | - | LKS SPARTA I LUBLINIEC | 2:10 |
2024-04-15/18:00 | KS NITRON KRUPSKI MŁYN AP | - | LKS SPARTA II LUBLINIEC | 0:8 |