Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 60:14 |
2 | LKS ORZEŁ PALOWICE | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 53:17 |
3 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 18:22 |
4 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 24:39 |
5 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 17:46 |
6 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 17:51 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 5:1 |
2023-11-05/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:3 |
2023-11-05/13:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 1:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/10:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 5:1 |
2023-11-05/10:00 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4:3 |
2023-11-05/13:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 1:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 1:2 |
2023-10-28/14:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | LKS ORZEŁ PALOWICE | 1:3 |
2023-10-30/18:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:10 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/10:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 0:5 |
2023-10-22/13:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:4 |
2023-10-22/14:30 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 6:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-11/17:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | LKS ORZEŁ PALOWICE | 1:2 |
2023-10-15/11:30 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 11:2 |
2023-10-15/11:30 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 1:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-08/11:30 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 4:2 |
2023-10-08/11:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0:3 |
2023-10-10/17:30 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 4:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/09:30 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS ORZEŁ PALOWICE | 5:0 |
2023-10-01/09:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 0:3 |
2023-10-01/11:30 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 1:5 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-24/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 5:0 |
2023-09-24/09:30 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 8:0 |
2023-09-24/13:15 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 3:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-17/10:00 | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 6:4 |
2023-09-17/11:30 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | LKS ORZEŁ PALOWICE | 2:10 |
2023-09-17/11:30 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | 8:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/18:15 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | 1:1 |
2023-09-10/09:30 | LKS ORZEŁ PALOWICE | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 15:1 |
2023-09-10/10:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | 3:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-03/09:00 | UKS ORZEŁ MOSZCZENICA | - | LKS ORZEŁ PALOWICE | 1:1 |
2023-09-03/11:30 | MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | UKS SP WINNERS GOŁKOWICE II | 10:1 |
2023-09-05/17:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 5:1 |