Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KATOWICKIE SKF RED BOX | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 18:12 |
2 | BKS SPARTA III KATOWICE | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 35:4 |
3 | KS ACADEMIA ESPANOLA | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 7:18 |
4 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 15:6 |
5 | LKS ORZEŁ II MOKRE | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:10 |
6 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:18 |
7 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8:33 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | PAUZJE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
2024-04-20/12:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 14:2 |
2024-04-21/09:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 6:1 |
2024-04-21/11:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 6:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/12:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 14:2 |
2024-04-21/09:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 6:1 |
2024-04-21/11:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 6:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 12:0 |
2024-04-14/10:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | 0:16 |
2024-04-14/17:30 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | 2:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/12:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | 2:3 |
2024-04-07/10:00 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 5:2 |
2024-04-07/11:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | 6:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/16:30 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | 4:3 |
2024-04-04/17:30 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | 3:5 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/09:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | PAUZJE | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | PAUZJE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:20 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | -:- |
2024-04-27/12:15 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-04-27/13:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | PAUZJE | -:- |
2024-04-27/15:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
2024-05-04/16:00 | PAUZJE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-05-05/09:30 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-15/17:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-08/16:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | PAUZJE | -:- |
2024-05-08/16:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-05-08/16:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | -:- |
2024-05-08/16:30 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | PAUZJE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
2024-05-11/09:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-05-12/10:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-05-12/11:30 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-05-18/13:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | PAUZJE | -:- |
2024-05-19/09:30 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
2024-05-21/16:00 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | PAUZJE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | -:- |
2024-05-26/11:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | -:- |
2024-05-26/12:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-26/13:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/09:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | -:- |
2024-06-01/11:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-06-01/11:20 | KS ACADEMIA ESPANOLA | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
2024-06-05/16:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | PAUZJE | - | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | -:- |
2024-06-09/09:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
2024-06-09/09:30 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | -:- |
2024-06-09/11:00 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | - | LKS ORZEŁ II MOKRE | -:- |
2024-06-15/11:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | -:- |
2024-06-16/09:15 | KATOWICKIE SKF RED BOX | - | PAUZJE | -:- |
2024-06-16/10:00 | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | - | BKS SPARTA III KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/10:00 | LKS ORZEŁ II MOKRE | - | TP JASTRZĄB BIELSZOWICE | -:- |
2024-06-23/13:30 | BKS SPARTA III KATOWICE | - | KATOWICKIE SKF RED BOX | -:- |
2024-06-23/18:00 | PAUZJE | - | KS ACADEMIA ESPANOLA | -:- |
2024-06-23/18:00 | UKS AP CHAMPIONS KATOWICE | - | APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | -:- |