Zabrze: VI liga okręgowa D1 Młodzik
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
10 |
26 |
8 |
2 |
0 |
67:17 |
2 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
10 |
25 |
8 |
1 |
1 |
45:13 |
3 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
10 |
13 |
4 |
1 |
5 |
38:41 |
4 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
10 |
12 |
4 |
0 |
6 |
23:34 |
5 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
10 |
9 |
3 |
0 |
7 |
39:50 |
6 |
AP TEAM II GLIWICE |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
19:76 |
Kolejka nr 10 |
2023-10-28/11:00 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
2:11 |
2023-10-29/09:00 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
1:0 |
2023-10-31/16:00 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
9:1 |
Kolejka nr 10 |
2023-10-28/11:00 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
2:11 |
2023-10-29/09:00 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
1:0 |
2023-10-31/16:00 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
9:1 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-24/16:00 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
- |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
3:6 |
2023-10-24/16:30 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
- |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
1:4 |
2023-10-25/16:15 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
5:2 |
Kolejka nr 8 |
2023-10-15/18:10 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
3:8 |
2023-10-16/16:30 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
4:8 |
2023-10-17/16:30 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
4:4 |
Kolejka nr 7 |
2023-10-09/17:00 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
- |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
1:5 |
2023-10-10/16:30 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
7:4 |
2023-10-10/16:30 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
AP TEAM II GLIWICE |
4:0 |
Kolejka nr 6 |
2023-10-02/17:00 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
4:5 |
2023-10-03/16:30 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
AP TEAM II GLIWICE |
12:1 |
2023-10-04/17:00 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
- |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
2:3 |
Kolejka nr 5 |
2023-09-26/17:00 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
- |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
1:1 |
2023-09-27/17:00 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
- |
AP TEAM II GLIWICE |
5:4 |
2023-10-06/17:00 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
- |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
0:5 |
Kolejka nr 4 |
2023-09-18/18:00 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
- |
AP TEAM II GLIWICE |
3:1 |
2023-09-19/17:00 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
3:2 |
2023-09-19/17:00 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
5:1 |
Kolejka nr 3 |
2023-09-11/18:00 |
PKS RUCH KOZŁÓW |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
3:1 |
2023-09-12/17:00 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
3:5 |
2023-10-19/17:00 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
- |
AP TEAM II GLIWICE |
7:2 |
Kolejka nr 2 |
2023-09-06/18:00 |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
6:0 |
2023-09-23/09:00 |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
- |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
7:6 |
2023-09-23/13:30 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
0:8 |
Kolejka nr 1 |
2023-08-29/17:00 |
KS BURZA BOROWA WIEŚ |
- |
LKS AMATOR II RUDZINIEC |
8:0 |
2023-09-16/13:00 |
AP TEAM II GLIWICE |
- |
KF AKADEMIA II PYSKOWICE |
1:16 |
2023-10-11/17:00 |
UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE |
- |
PKS RUCH KOZŁÓW |
1:2 |