Skoczów: V liga okręgowa D1 Młodzik
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
14 |
38 |
12 |
2 |
0 |
107:14 |
2 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
14 |
34 |
11 |
1 |
2 |
102:27 |
3 |
KS NIERODZIM |
14 |
30 |
10 |
0 |
4 |
62:26 |
4 |
LKS 99 PRUCHNA |
14 |
17 |
5 |
2 |
7 |
41:54 |
5 |
LKS RUDNIK |
14 |
15 |
4 |
3 |
7 |
25:62 |
6 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
14 |
12 |
3 |
3 |
8 |
33:47 |
7 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
14 |
7 |
1 |
4 |
9 |
15:90 |
8 |
LKS GOLESZÓW |
14 |
7 |
2 |
1 |
11 |
20:85 |
Kolejka nr 14 |
2023-11-05/10:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
4:4 |
2023-11-05/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
KS NIERODZIM |
0:2 |
2023-11-05/10:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
3:3 |
2023-11-05/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS RUDNIK |
3:5 |
Kolejka nr 14 |
2023-11-05/10:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
4:4 |
2023-11-05/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
KS NIERODZIM |
0:2 |
2023-11-05/10:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
3:3 |
2023-11-05/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS RUDNIK |
3:5 |
Kolejka nr 13 |
2023-10-28/15:00 |
LKS RUDNIK |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
3:3 |
2023-10-29/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS GOLESZÓW |
11:1 |
2023-10-29/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
3:4 |
2023-10-29/11:00 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
5:0 |
Kolejka nr 12 |
2023-10-22/10:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
4:1 |
2023-10-22/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
KS NIERODZIM |
1:7 |
2023-10-22/11:30 |
LKS RUDNIK |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
0:14 |
2023-10-30/15:15 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
3:0 |
Kolejka nr 11 |
2023-10-15/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
3:0 |
2023-10-15/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS RUDNIK |
6:1 |
2023-10-15/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
1:15 |
2023-10-15/11:00 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
LKS GOLESZÓW |
14:0 |
Kolejka nr 10 |
2023-10-04/17:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
2:5 |
2023-10-08/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
KS NIERODZIM |
3:0 |
2023-10-08/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
2:2 |
2023-10-08/11:30 |
LKS RUDNIK |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
2:1 |
Kolejka nr 9 |
2023-10-01/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
6:0 |
2023-10-01/10:00 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
2:2 |
2023-10-01/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
LKS RUDNIK |
0:0 |
2023-10-01/10:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
LKS GOLESZÓW |
7:0 |
Kolejka nr 8 |
2023-09-24/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
3:0 |
2023-09-24/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
3:1 |
2023-09-24/11:30 |
LKS RUDNIK |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
2:10 |
2023-09-27/17:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS GOLESZÓW |
5:1 |
Kolejka nr 7 |
2023-09-16/15:00 |
LKS RUDNIK |
- |
LKS GOLESZÓW |
2:0 |
2023-09-17/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
2:1 |
2023-09-17/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
8:0 |
2023-09-18/17:00 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
3:2 |
Kolejka nr 6 |
2023-09-14/16:30 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
KS NIERODZIM |
7:2 |
2023-09-14/16:30 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
1:3 |
2023-09-14/17:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
0:10 |
2023-09-21/16:30 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
LKS RUDNIK |
3:1 |
Kolejka nr 5 |
2023-09-07/17:30 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS RUDNIK |
8:1 |
2023-09-10/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
3:3 |
2023-09-10/10:00 |
KS NIERODZIM |
- |
LKS GOLESZÓW |
5:0 |
2023-09-10/11:00 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
3:9 |
Kolejka nr 4 |
2023-09-02/09:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
2:4 |
2023-09-03/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
3:0 |
2023-09-03/10:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
21:0 |
2023-09-03/11:30 |
LKS RUDNIK |
- |
KS NIERODZIM |
1:7 |
Kolejka nr 3 |
2023-08-23/16:30 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
LKS RUDNIK |
4:3 |
2023-08-31/17:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
6:3 |
2023-08-31/17:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
LKS GOLESZÓW |
5:2 |
2023-08-31/17:00 |
KS NIERODZIM |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
4:7 |
Kolejka nr 2 |
2023-08-26/09:00 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
- |
KS NIERODZIM |
0:4 |
2023-08-26/15:00 |
LKS RUDNIK |
- |
LKS ZRYW BĄKÓW |
2:2 |
2023-08-27/09:00 |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
- |
LKS 99 PRUCHNA |
17:0 |
2023-08-27/10:00 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
4:10 |
Kolejka nr 1 |
2023-08-19/09:15 |
LKS 99 PRUCHNA |
- |
KS NIERODZIM |
1:5 |
2023-08-20/10:00 |
LKS TEMPO PUŃCÓW |
- |
LKS RUDNIK |
1:2 |
2023-08-20/10:00 |
LKS ZRYW BĄKÓW |
- |
KS KUŹNIA II USTROŃ |
0:20 |
2023-08-24/16:30 |
LKS GOLESZÓW |
- |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
3:2 |