Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 14 | 38 | 12 | 2 | 0 | 93:15 |
2 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 81:26 |
3 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 58:27 |
4 | KS KUŹNIA USTROŃ | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 43:37 |
5 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 41:35 |
6 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 36:55 |
7 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 31:73 |
8 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 22:137 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/00:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2024-06-15/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:2 |
2024-06-15/10:30 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 2:17 |
2024-06-16/11:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 9:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/00:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2024-06-15/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:2 |
2024-06-15/10:30 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 2:17 |
2024-06-16/11:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 9:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:4 |
2024-06-08/11:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 3:3 |
2024-06-09/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:6 |
2024-06-10/16:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 10:4 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-21/18:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:5 |
2024-06-02/09:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:3 |
2024-06-02/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 0:7 |
2024-06-12/18:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:4 |
2024-05-26/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 13:0 |
2024-05-26/12:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 4:0 |
2024-05-27/16:30 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 8:4 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:4 |
2024-05-18/14:30 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 7:0 |
2024-05-19/11:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 8:2 |
2024-05-22/18:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 8:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 4:1 |
2024-05-11/16:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:9 |
2024-05-12/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 0:3 |
2024-05-12/11:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 2:4 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/12:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 3:2 |
2024-05-05/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:3 |
2024-05-05/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 14:3 |
2024-05-05/13:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 1:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 1:0 |
2024-04-28/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 1:2 |
2024-04-28/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 0:5 |
2024-04-30/17:45 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 15:1 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-16/17:45 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 2:1 |
2024-04-20/10:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 4:0 |
2024-04-21/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 6:2 |
2024-04-21/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:7 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/12:00 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 7:0 |
2024-04-14/09:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 2:2 |
2024-04-14/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 8:1 |
2024-04-14/09:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 4:2 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/10:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 0:7 |
2024-04-06/10:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 11:3 |
2024-04-07/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 0:12 |
2024-04-24/17:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 2:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/17:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 3:2 |
2024-04-03/17:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 9:1 |
2024-04-03/17:00 | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 0:11 |
2024-04-04/18:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | 5:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/09:00 | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 6:0 |
2024-03-23/13:30 | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | - | KS KUŹNIA USTROŃ | 2:2 |
2024-03-23/17:00 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | 14:0 |
2024-03-24/10:00 | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | - | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/10:00 | KS GÓRAL 1956 ŻYWIEC | - | LKS DRZEWIARZ JASIENICA | 1:3 |
2024-03-17/09:00 | KS KUŹNIA USTROŃ | - | BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2024-03-17/09:30 | AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA | - | TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC | 7:2 |
2024-03-17/11:00 | UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI | - | ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA | 2:4 |