Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 13 | 35 | 11 | 2 | 0 | 86:16 |
2 | MKS ZABORZE | 14 | 35 | 11 | 2 | 1 | 97:15 |
3 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 49:19 |
4 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 46:40 |
5 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 45:60 |
6 | AP TEAM II GLIWICE | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 30:73 |
7 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 17:62 |
8 | PKS RUCH KOZŁÓW | 14 | 4 | 1 | 1 | 12 | 19:104 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/16:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | MKS ZABORZE | 0:20 |
2024-06-18/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 1:12 |
2024-06-18/17:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | AP TEAM II GLIWICE | 4:1 |
2024-06-18/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 7:1 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/16:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | MKS ZABORZE | 0:20 |
2024-06-18/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 1:12 |
2024-06-18/17:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | AP TEAM II GLIWICE | 4:1 |
2024-06-18/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 7:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-10/18:30 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 10:2 |
2024-06-11/17:00 | AP TEAM II GLIWICE | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 4:0 |
2024-06-11/17:00 | MKS ZABORZE | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 1:1 |
2024-06-16/10:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-04/16:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 0:18 |
2024-06-04/16:30 | AP TEAM II GLIWICE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 0:9 |
2024-06-04/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 1:2 |
2024-06-19/18:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | MKS ZABORZE | 2:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/18:40 | AP TEAM II GLIWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 1:1 |
2024-05-31/17:00 | MKS ZABORZE | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 2:0 |
2024-05-31/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 5:0 |
2024-06-14/18:30 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 2:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-28/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 2:4 |
2024-05-28/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | MKS ZABORZE | 0:4 |
2024-05-28/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | AP TEAM II GLIWICE | 5:3 |
2024-05-29/18:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:6 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-20/18:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 2:1 |
2024-05-21/16:30 | MKS ZABORZE | - | AP TEAM II GLIWICE | 7:1 |
2024-05-21/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 14:1 |
2024-05-21/17:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 4:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 2:8 |
2024-05-13/17:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 4:9 |
2024-05-14/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | AP TEAM II GLIWICE | 8:1 |
2024-05-14/17:00 | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | - | MKS ZABORZE | 1:8 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-06/18:30 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 2:5 |
2024-05-07/17:00 | AP TEAM II GLIWICE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 3:6 |
2024-06-12/19:30 | MKS ZABORZE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 14:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-29/18:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 2:3 |
2024-04-30/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | AP TEAM II GLIWICE | 5:1 |
2024-04-30/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | MKS ZABORZE | 5:4 |
2024-05-17/18:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 3:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-24/18:30 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | AP TEAM II GLIWICE | 7:1 |
2024-04-26/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 9:2 |
2024-04-26/18:30 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 2:1 |
2024-05-15/20:00 | MKS ZABORZE | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 1:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-23/16:30 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | AP TEAM II GLIWICE | 2:8 |
2024-04-23/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | MKS ZABORZE | 1:7 |
2024-05-09/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 3:0 |
2024-06-14/17:30 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 1:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-16/16:00 | MKS ZABORZE | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 8:3 |
2024-04-16/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | 6:2 |
2024-04-16/18:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 7:1 |
2024-05-25/10:30 | AP TEAM II GLIWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 5:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-08/18:00 | PKS RUCH KOZŁÓW | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 4:0 |
2024-04-09/17:00 | AP TEAM II GLIWICE | - | MKS ZABORZE | 1:10 |
2024-04-09/17:00 | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 2:3 |
2024-04-09/17:00 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | KS BURZA BOROWA WIEŚ | 0:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/17:30 | UKS PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE BRASIL | - | PKS RUCH KOZŁÓW | 4:0 |
2024-04-06/10:00 | MKS ZABORZE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | 9:0 |
2024-04-13/11:00 | AP TEAM II GLIWICE | - | KF AKADEMIA PYSKOWICE | 0:7 |
2024-05-14/17:00 | KS BURZA BOROWA WIEŚ | - | UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE | 4:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/17:00 | KF AKADEMIA PYSKOWICE | - | LKS NAPRZÓD ŻERNICA | -:- |