Skoczów: VI liga okręgowa D1 Młodzik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 10 25 8 1 1 72:10
2 KS NIERODZIM 10 24 8 0 2 44:11
3 KS SPÓJNIA 2020 10 21 7 0 3 52:22
4 LKS ISKRA ISKRZYCZYN 10 10 3 1 6 29:41
5 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 10 6 2 0 8 11:75
6 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 10 3 1 0 9 9:58
Kolejka nr 10
2021-10-20/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 10:1
2021-10-24/10:00 KS NIERODZIM - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2:1
2021-10-24/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 5:0
Kolejka nr 10
2021-10-20/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 10:1
2021-10-24/10:00 KS NIERODZIM - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2:1
2021-10-24/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 5:0
Kolejka nr 9
2021-10-16/10:00 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:13
2021-10-16/10:00 LKS ISKRA ISKRZYCZYN - KS SPÓJNIA 2020 1:4
2021-10-16/10:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - KS NIERODZIM 0:2
Kolejka nr 8
2021-10-09/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS NIERODZIM 2:3
2021-10-09/10:00 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 0:2
2021-10-10/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 13:0
Kolejka nr 7
2021-10-02/10:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 4:2
2021-10-02/11:00 LKS ISKRA ISKRZYCZYN - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:4
2021-10-03/10:00 KS NIERODZIM - KS SPÓJNIA 2020 4:2
Kolejka nr 6
2021-09-24/16:30 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC - KS NIERODZIM 1:6
2021-09-25/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:6
2021-09-25/10:00 LKS ISKRA ISKRZYCZYN - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:6
Kolejka nr 5
2021-09-18/10:00 LKS ISKRA ISKRZYCZYN - KS NIERODZIM 0:7
2021-09-18/10:00 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC - KS SPÓJNIA 2020 1:8
2021-09-22/16:30 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0:8
Kolejka nr 4
2021-09-11/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 8:0
2021-09-12/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 5:2
2021-09-12/10:00 KS NIERODZIM - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 14:0
Kolejka nr 3
2021-09-04/10:00 LKS ISKRA ISKRZYCZYN - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 6:2
2021-09-05/10:00 KS NIERODZIM - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0:2
2021-09-15/16:30 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - KS SPÓJNIA 2020 0:11
Kolejka nr 2
2021-08-28/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 11:0
2021-08-28/10:00 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC - WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 2:0
2021-08-29/10:00 KS SPÓJNIA 2020 - KS NIERODZIM 3:0
Kolejka nr 1
2021-08-21/10:00 WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE - LKS ISKRA ISKRZYCZYN 0:11
2021-08-22/10:00 KS NIERODZIM - LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 6:0
2021-09-08/18:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS SPÓJNIA 2020 8:0