Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 78:19 |
2 | LKS TEMPO PUŃCÓW | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 61:35 |
3 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 47:38 |
4 | KP BESKID II SKOCZÓW | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 46:43 |
5 | KS NIERODZIM | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 52:67 |
6 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 33:90 |
7 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 32:57 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 10:2 |
2024-06-23/10:00 | KS NIERODZIM | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 2:9 |
2024-06-23/17:00 | PAUZJE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 6:3 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 10:2 |
2024-06-23/10:00 | KS NIERODZIM | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 2:9 |
2024-06-23/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 6:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 6:3 |
2024-06-16/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 5:4 |
2024-06-16/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KS NIERODZIM | 3:15 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | KS NIERODZIM | 10:3 |
2024-06-09/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 8:3 |
2024-06-09/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 6:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | KS NIERODZIM | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 2:7 |
2024-06-01/10:30 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 4:0 |
2024-06-02/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 4:6 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 0:4 |
2024-05-26/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 6:3 |
2024-05-26/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 4:9 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/14:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 3:0 |
2024-05-19/09:00 | KS NIERODZIM | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:5 |
2024-05-19/14:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 7:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KS NIERODZIM | 7:3 |
2024-05-11/13:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 10:0 |
2024-05-12/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 4:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 2:3 |
2024-05-05/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KS NIERODZIM | 6:2 |
2024-05-05/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 2:6 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2:6 |
2024-05-03/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 3:1 |
2024-05-03/10:00 | KS NIERODZIM | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 10:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-28/09:00 | KS NIERODZIM | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 3:4 |
2024-04-28/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | 4:6 |
2024-04-28/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 3:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 2:0 |
2024-04-21/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 1:3 |
2024-05-08/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS NIERODZIM | 10:3 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3:3 |
2024-04-14/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 2:4 |
2024-04-14/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 7:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 1:9 |
2024-04-07/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:2 |
2024-04-07/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KS NIERODZIM | 4:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 0:15 |
2024-04-02/15:30 | KS NIERODZIM | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 4:0 |
2024-04-24/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 3:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/15:30 | PAUZJE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/10:00 | PAUZJE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/10:00 | KS NIERODZIM | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-21/10:00 | PAUZJE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/10:00 | PAUZJE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-19/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-26/10:00 | PAUZJE | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-09/10:00 | PAUZJE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-16/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-23/17:00 | PAUZJE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |