Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 21 | 49 | 16 | 1 | 4 | 115:17 |
2 | TS MITECH ŻYWIEC | 21 | 46 | 15 | 1 | 5 | 116:37 |
3 | KKS GÓRNIK ZABRZE | 21 | 37 | 12 | 1 | 8 | 63:31 |
4 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 64:26 |
5 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 21 | 34 | 10 | 4 | 7 | 46:41 |
6 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 21 | 33 | 11 | 0 | 10 | 71:38 |
7 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 93:3 |
8 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 67:4 |
9 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 40:117 |
10 | TS ROW RYBNIK | 21 | 14 | 4 | 2 | 15 | 22:81 |
11 | MLKS WOŹNIKI | 21 | 12 | 4 | 0 | 17 | 24:140 |
12 | KKS WISŁA SKOCZÓW | 21 | 9 | 2 | 3 | 16 | 25:173 |
13 | GKS PIAST GLIWICE | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 17:55 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:1 |
2024-06-09/11:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | MLKS WOŹNIKI | 7:0 |
2024-06-09/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 5:1 |
2024-06-09/18:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:1 |
2024-06-11/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 3:2 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:1 |
2024-06-09/11:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | MLKS WOŹNIKI | 7:0 |
2024-06-09/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 5:1 |
2024-06-09/18:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 2:1 |
2024-06-11/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 3:2 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-02/10:00 | MLKS WOŹNIKI | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 3:0 |
2024-06-02/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | TS MITECH ŻYWIEC | 2:3 |
2024-06-02/11:15 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS PIAST GLIWICE | 10:0 |
2024-06-02/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 12:1 |
2024-06-02/12:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 6:4 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-23/18:30 | TS ROW RYBNIK | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:3 |
2024-05-25/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 2:0 |
2024-05-26/11:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | MLKS WOŹNIKI | 2:5 |
2024-05-26/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:8 |
2024-05-28/18:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | TS MITECH ŻYWIEC | 2:4 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 3:0 |
2024-05-19/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | TS ROW RYBNIK | 0:3 |
2024-05-19/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 2:2 |
2024-05-19/14:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | MLKS WOŹNIKI | 8:1 |
2024-05-20/18:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE | 4:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/15:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | TS MITECH ŻYWIEC | 2:9 |
2024-05-11/15:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 11:0 |
2024-05-12/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:2 |
2024-05-12/13:30 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | TS ROW RYBNIK | 1:2 |
2024-05-13/18:15 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 1:3 |
2024-05-05/11:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:0 |
2024-05-05/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | GKS PIAST GLIWICE | 3:3 |
2024-05-05/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | MLKS WOŹNIKI | 5:0 |
2024-06-19/18:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS MITECH ŻYWIEC | 1:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/14:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | TS ROW RYBNIK | 4:0 |
2024-04-28/11:00 | MLKS WOŹNIKI | - | TS MITECH ŻYWIEC | 0:4 |
2024-04-28/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:0 |
2024-04-28/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 6:0 |
2024-04-28/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 0:2 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:3 |
2024-04-20/15:30 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:0 |
2024-04-21/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | MLKS WOŹNIKI | 2:8 |
2024-04-21/12:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS ROW RYBNIK | 3:0 |
2024-04-21/14:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE | 5:1 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/14:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 4:0 |
2024-04-13/15:15 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:0 |
2024-04-14/11:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:7 |
2024-04-14/16:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 5:1 |
2024-04-14/18:00 | MLKS WOŹNIKI | - | TS ROW RYBNIK | 5:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-03/17:30 | MLKS WOŹNIKI | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:3 |
2024-04-06/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:1 |
2024-04-07/11:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | GKS PIAST GLIWICE | 7:3 |
2024-04-07/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2024-04-07/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | TS MITECH ŻYWIEC | 0:11 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | TS ROW RYBNIK | 6:0 |
2024-03-24/10:00 | GKS PIAST GLIWICE | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 0:5 |
2024-03-24/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | MLKS WOŹNIKI | 4:0 |
2024-03-24/11:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:6 |
2024-03-24/12:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-09/17:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:0 |
2023-11-11/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | TS ROW RYBNIK | 1:1 |
2023-11-11/15:45 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 15:0 |
2023-11-12/14:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 0:3 |
2023-11-12/14:00 | MLKS WOŹNIKI | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:10 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-13/18:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | MLKS WOŹNIKI | 7:0 |
2023-11-04/11:00 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 12:0 |
2023-11-04/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | TS MITECH ŻYWIEC | 2:5 |
2023-11-05/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 0:6 |
2023-11-05/13:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 1:1 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 15:1 |
2023-10-28/17:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 1:2 |
2023-10-29/11:15 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS ROW RYBNIK | 0:0 |
2023-10-29/13:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 0:8 |
2023-10-29/16:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | TS MITECH ŻYWIEC | 5:2 |
2023-10-21/11:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:6 |
2023-10-21/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | MLKS WOŹNIKI | 7:0 |
2023-10-21/13:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:2 |
2023-10-29/09:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 1:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/12:00 | MLKS WOŹNIKI | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 2:7 |
2023-10-15/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:0 |
2023-10-15/13:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:11 |
2023-10-15/14:30 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS MITECH ŻYWIEC | 1:4 |
2023-10-15/18:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | - | TS ROW RYBNIK | 11:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | MLKS WOŹNIKI | 13:0 |
2023-10-07/13:00 | TS ROW RYBNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:9 |
2023-10-08/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 11:1 |
2023-10-10/17:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 1:18 |
2023-10-11/18:30 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:0 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 0:5 |
2023-09-30/16:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | TS ROW RYBNIK | 4:0 |
2023-10-01/12:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 20:0 |
2023-10-01/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | - | TS MITECH ŻYWIEC | 4:0 |
2023-10-01/17:00 | MLKS WOŹNIKI | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:5 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-19/16:30 | TS ROW RYBNIK | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 0:3 |
2023-09-23/09:30 | TS MITECH ŻYWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:6 |
2023-09-23/10:00 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 0:11 |
2023-09-23/12:30 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | MLKS WOŹNIKI | 13:0 |
2023-09-23/12:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 3:1 |
2023-09-24/16:45 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 0:6 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | TS MITECH ŻYWIEC | 1:5 |
2023-09-16/13:30 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 1:2 |
2023-09-16/14:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 7:0 |
2023-09-16/14:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | - | MLKS WOŹNIKI | 18:0 |
2023-09-16/17:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 4:0 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | TS MITECH ŻYWIEC | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 15:1 |
2023-09-09/11:00 | TS ROW RYBNIK | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 0:3 |
2023-09-09/12:00 | MLKS WOŹNIKI | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:14 |
2023-09-10/12:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 1:5 |
2023-09-10/16:00 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/14:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | MLKS WOŹNIKI | 8:0 |
2023-09-02/16:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 0:2 |
2023-09-03/11:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS ROW RYBNIK | 6:0 |
2023-09-03/13:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | KKS WISŁA SKOCZÓW | 9:0 |
2023-09-03/13:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-29/15:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | - | KKS GÓRNIK ZABRZE | 5:2 |
2023-08-30/17:30 | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:1 |
2023-08-30/17:30 | MLKS WOŹNIKI | - | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | 0:3 |
2023-08-30/18:15 | TS MITECH ŻYWIEC | - | KKS CZARNI SOSNOWIEC | 7:2 |
2023-08-31/18:30 | KKS WISŁA SKOCZÓW | - | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:7 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/11:00 | KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. | - | TS MITECH ŻYWIEC | 3:2 |
2023-08-26/11:00 | KKS GÓRNIK ZABRZE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:5 |
2023-08-27/13:00 | AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do MP U-13) | 0:19 |
2023-09-26/19:00 | KKS CZARNI SOSNOWIEC | - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:1 |
2023-10-05/18:30 | TS ROW RYBNIK | - | UKKS KATOWICE (awans po jesieni do MP U-13) | 0:12 |